Dziękujemy za zainteresowanie newsletterem
OK

 

Nośniki reklamy wizualnej

Z bogatej oferty nośników reklamy wizualnej dostępnej na rynku, wyszczególniliśmy najbardziej popularne grupy artykułów: roll-upy, potykacze, tablice przymykowe, ramki aluminiowe. Zdajemy sobię sprawę, iż nie sposób jest zaprezentować cały asortyment, zatem typujemy po kilka najczęściej używanych i sprawdzonych przez nas produktów.

Oczywiście, zapewniamy także fachową pomoc w poszukiwaniu towaru dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb, preferencji wizualnych i możliwości budżetowych.

 

Stojaki
roll-up

Roll-up to popularna forma mobilnego stojaka reklamowego. Kaseta, z której w bardzo łatwy sposób rozwija się indywidualnie przygotowana grafika, stanowi podstawę stojaka. Grafika drukowana jest na wysokiej jakości materiale dedykowanym do wykorzystania w systemach roll-up. Każdy stojak wyposażony jest w estetyczną torbę do transportu. W naszej ofercie znajdują się roll-upy od szerokości 80 do 200 cm, roll-upy dwustronne, roll-upy z 10 letnią gwarancją na system, ale też i roll-upy w wersji ekonomicznej.

 

Potykacze
reklamowe

Potykacze służą głównie do prezentacji plakatów, ale i do pisania na nich krótkich informacji kierowanych bezpośrednio do klienta. Zastosowanie znajdują najczęściej w placówkach handlowych, na targach, w kinach, lokalach gastronomicznych i imprezach plenerowych. W zależności od modelu, można je używać wewnątrz i na zewnątrz budynków.

 

Tablice Ramki
przymykowe OWZ

Tablice przymykowe służą do prezentacji plakatów od formatu A5 do B1. Wykonane z profilu aluminiowego, standardowo anodowane na kolor srebrny mat (możliwość lakierowanie wg RAL). System OWZ (otwórz-włóż-zamknij), pozwala na wymianę plakatu bez konieczności demontowania ramki ze ściany. Znajduje zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków.

 

Ramki
aluminiowe i plastikowe

Ramki aluminiowe przeznaczone są do ekspozycji plakatów w formatach od A5 do A0 oraz B2 i B1. Profil aluminiowy standardowo anodowany w kolorze srebrny mat, występuje w 3 szerokościach 8, 9 i 22 mm. Plakat zabezpieczony elastyczną płytą antyrefleksyjną.

Ramki plastikowe, natomiast dostępne są w formatach od A5 do A1. Ramki umożliwiają obustronną ekspozycję plakatu. Występują w kilku kolorach.

 

Stojaki
wielofunkcyjne

Stojaki służą głównie do prezentacji folderów, ulotek, plakatów albo wszystkich tych rzeczy jednocześnie. Jest to produkt bardzo zróżnicowany zarówno pod względem formatów kieszeni, jaki i funkcjonalności. Zdajemy sobie sprawę, iż najlepszy stojak to taki wykonany specjalnie pod indywidualne potrzeby. Dlatego szukamy rozwiązań, planujemy, komponujemy, jednym słowem tworzymy taki stojak, by jak najlepiej sprostał indywidualnym potrzebom.