Usługi

oznakowanieobiektow

Oznakowanie obiektów

Jesteś właścicielem punktu handlowo-usługowego? Pracujesz w instytucji publicznej? Wykonamy dla Ciebie kompleksowo wszystkie niezbędne elementy identyfikacji marki i oznakowania obiektu, takie jak: tablice, kasetony, pylony, totemy, hangery, systemy kierunkowe, logotypy oraz litery. Bez względu na to, czy jest to pojedynczy lokal czy też ogólnopolska sieć sprzedaży.
wyposazenie wnetrz i dekoracje sklepowe

Wyposażenie wnętrz i dekoracje sklepowe

Masz już lokal, który świeci jeszcze pustkami? To zadanie dla naszych projektantów, a następnie ekip montażowych. W szybki i profesjonalny sposób wyposażymy Twoją placówkę w witryny, meble, wyspy sprzedażowe, zabudowy (np. food court), dekoracje i inne elementy wyposażenia wnętrz. Niestraszne nam żadne materiały: drewno i jego pochodne, stal, aluminium, szkło akrylowe, PVC i inne.
targiiwystawy

Targi i wystawy

Chcesz wypłynąć na szerokie wody i pokazać się światu? Nic prostszego! Sprawimy, że Twoje stoisko targowe, eventowe bądź innego rodzaju ekspozycja przykuje wzrok odwiedzających i potencjalnych kontrahentów. Realizujemy kompletne zabudowy, ale możemy również wykonać poszczególne elementy ekspozycji, np. meble, regały, ekspozytory czy podświetlane litery – z materiałów własnych lub powierzonych przez klienta.
akcjemarketingowe

Akcje marketingowe

Aby odnieść sukces, musisz być tam, gdzie Twoi klienci. Musisz wychodzić na przeciw ich oczekiwaniom, przewidywać ich potrzeby i aspiracje. Musisz być w centrum wydarzeń. Pozwól, że będziemy Ci towarzyszyć w tej podróży i zadbamy o właściwą oprawę organizowanych przez Ciebie akcji marketingowych, wobec których żaden klient nie przejdzie obojętnie. Przedstawiamy pomysły i rozwiązania, wykonujemy prototypy, ustalamy wolumeny. Produkujemy, konfekcjonujemy, pakujemy, wysyłamy. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie!
pos

Materiały pos

Twoje wyniki sprzedaży są dla nas sprawą priorytetową! Wiemy, że towar i usługi "kupują oczy", dlatego chętnie pomożemy Ci nakręcić Twoją sprzedaż za pomocą szerokiego wachlarza materiałów POS, takich jak: tablice, roll-upy, ramy OWZ, stojaki, potykacze, ramy napinane, flagi czy maszty. Nie ograniczają nas również materiały, z których je wykonujemy. W zależności od potrzeb i pożądanego efektu możemy wykorzystać: tekturę, PCV, akryl, płyty kompozytowe, stal, aluminium lub drewno. Ty decydujesz - my zadbamy o całą resztę!
konstrukcje reklamowe

Konstrukcje reklamowe

Tablice i konstrukcje reklamowe to wizytówka Twojej firmy. Nie tylko informują, ale także budują wizerunek Twojego biznesu. Naszą rolą jest zadbać o to, aby były one nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim trwałe - tym bardziej, jeśli są narażone na nieorzystne warunki atmosferyczne. Aby nasze tablice reklamowe przetrwały długie lata, korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów - stali i aluminium - dając Ci jednocześnie do wyboru formę - od konstrukcji stojących po wiszące.
druk

Druk i inne usługi

Jesteśmy drukarnią wielkoformatową w ścisłym tego słowa znaczenia, posiadany przez nas nowoczesny park maszynowy umożliwia nam realizację wielu zleceń. Wszystko jedno, czy jest to tradycyjny druk płaski, wielkoformatowy czy o niestandardowych kształtach. Możesz nam zlecić produkcję folderów, naklejek, plakatów, bannerów lub siatek. Oprócz tego tniemy laserem, frezujemy, wycinamy litery przestrzenne, modelujemy pleksi, oklejamy pojazdy. Zarówno sam druk, jak i inne, bardziej zaawansowane usługi i technologie nie stanowią dla nas żadnej tajemnicy.
Powrót do STRONY GŁÓWNEJ >