Dziękujemy za zainteresowanie newsletterem
OK

 

Folia okienna OWV (One Way Vision)

To perforowana, samoprzylepna folia, służąca do oklejania witryn sklepowych, szyb samochodowych i innych powierzchni przezroczystych. Po wyklejeniu, tworzy efekt podobny do lustra weneckiego - z zewnątrz widać jedynie powierzchnię z nadrukowaną grafiką, od wewnątrz natomiast widać wszystko z efektem lekkiego przyciemnienia.

Folie okienne doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych. Chronią naszą prywatność i zapewniają komfort codziennej pracy. Nadruk widoczny z zewnątrz pomieszczenia całkowicie przysłania jego wnętrze, nie utrudniając widoczności osobom znajdującym się w środku. Folia OWV ma całe mnóstwo zalet. Efekt półprzepuszczalności światła, duży potencjał promocyjny oraz długi okres degradacji dzięki zastosowaniu odpowiedniego, dedykowanego do folii laminatu, to tylko niektóre z cech, dzięki którym jest to dziś najlepsza reklamowa folia okienna. Poznań od dawna wykorzystuje możliwości jakie daje, oklejając nią miejskie środki transportu, witryny banków i biurowce.

Zajmujemy się profesjonalnym drukiem wielkoformatowym na tego rodzaju folii. Swoją ofertę kierujemy głównie do dużych przedsiębiorstw, sieci handlowych, banków i korporacji, które stawiają na niepowtarzalność i nie boją się odważnych pomysłów.