Dziękujemy za zainteresowanie newsletterem
OK

Park maszyn

Zobacz dzięki jakim narzędziom możemy zrealizować dla Ciebie każde zlecenie.

Ploter 

Mimaki JFX 200
 

Najnowsza drukarka stołowa UV LED firmy Mimaki, pozwala osiągnąć niezrównane rezultaty, poszerzając możliwości dla profesjonalnych producentów grafiki reklamowej.

Wybór atramentów, włączając biel i lakier bezbarwny umożliwia druk na szerokim zakresie podłoży.

Ploter

Mimaki UJV55-160

Wielkoformatowa drukarka UV LED o wysokiej jakości druku. Zupełnie nowa drukarka stanowi niezwykłą kombinację wysokiwj jakości, dużej prędkości druku oraz szerokiego formatu druku.

Idealna do wysokonakładowego jak i detalicznego druku.

Wysoka prędkość druku, nowy typ elastycznego atramentu UV LUS-120 zawiera biały, specjalny tryb druku do podświetleń.

Ploter

Mimaki JV 33
 

Mimaki JV33 to seria ploterów solwentowych łączących w sobie wysoką jakość druku z przystępną ceną.

Drukarka ma możliwość druku atramentami solwentowymi i ekosolwentowymi w jakości do 1440 dpi, jak również w sześciu kolorach + BIAŁY o wysokim stopniu krycia co znacznie poszerza spektrum zastosowań maszyny.

Mimaki JV33 zaopatrzono w nowoczesne głowice zapewniające lepszą jakość druku w trybie 4-kolorowym z prędkością druku ok. 30% większą w porównaniu do serii JV3. Nowa seria posiada system ciągłego podawania atramentu UISS (Uninterrupted Ink Supply System) co dodatkowo przyspiesza druk i ułatwia obsługę ploterów.

Plotery Mimaki JV33 są wyposażone w grzałki podgrzewające media przed drukiem, podczas druku oraz dosuszające po zadruku. Do wyposażenia standardowego również należy zwijarka mediów.

Ploter

Mimaki CG-160FX-II

Następny krok rewolucji ploterów tnących: Mimaki CG-160FX-II. Ta maszyna może się podjąć wycinania nawet najbardziej skomplikowanych konturów, z dokładnością jaką potrzebujesz. Starsze plotery nie wytrzymują porównania.

Najważniejsze jest to, że jest on automatyczny. Przełomowa technologia rozpoznawania paserów pozwala na precyzyjne i ciągłe wycinanie nawet całej rolki medium. Zastępuje najbardziej skomplikowane wykrojniki przy produkcji nalepek. Posiada osobny nóż do automatycznego odcinania arkuszy. Dodatkowo stanowi wspaniałe uzupełnienie dla drukarki Mimaki JV33-160 oraz JV5-160S.

 

 

 

Laminator rolowy

EXCELAM 1600

Nowoczesny, profesjonalny laminator rolowy wyposażony w gorące wałki pokryte silikonem. Laminowanie folia o grubości 25 do 250 mic., na gorąco lub zimno. Naklejanie na płyty do grubości 12 mm.

Możliwość laminacji różnorodnych materiałów dzięki niezależnemu nagrzewaniu górnego i dolnego wałka. Elektroniczne sterowanie prędkości oraz programowanie ustawień roboczych.

Przemysłowe centrum obróbcze - CNC

InfoTEC Professional jest to centrum obróbcze CNC z profesjonalnej serii frezarek CNC z zastosowaniem przemysłowym. Łączy w sobie najwyższą jakość obróbki materiału z wysoką produktywnością.